آرمان شهر؛ خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر استان قزوین می‌توانند در ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی ثبت‌نام کنند.
در این آزمون، 20 دستگاه شامل امور اراضی، بانک ملی ايران، بنياد شهيد و امور ايثارگران، ديوان عدالت اداری، روزنامه رسمی، سازمان امور مالياتی، سازمان بهزيستی، سازمان تعزيرات حكومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک و  سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخيزداری كشور نیرو جذب می‌کنند.
همچنین حفاظت محيط زيست، خبرگزاری جمهوری اسلامی ايران (ايرنا)، شيلات، هدفمندسازی يارانه‌ها، شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور (مادر تخصصی)، مركز اورژانس تهران، وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان از دیگر سازمان‌های متقاضی جذب نیرو هستند.
25 درصد از جذب نیروهای انسانی در دستگاه‌ها، مختص خانواده‌های شاهد و ایثارگر است که علاقمندان می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی در هر یک از استان‌ها و شهرستان‌ها در آزمون استخدامی شرکت کنند.
ثبت‌نام این آزمون از امروز یکشنبه سی‌ام دی ‌ماه آغاز شده و سه‌شنبه نهم بهمن ‌ماه ۱۳۹۷ به اتمام می‌رسد که این تاریخ تمدید نخواهد شد.
ششمین امتحان استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در هفدهم اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.
داوطلبان متقاضی استخدام می‌توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌های استخدام در هر یک از دستگاه‌های یاد شده، به دفترچه راهنمای آزمون در سایت اینترنتیwww.hrtc.ir  مراجعه کنند.
گفتنی است: ایثارگران واجد شرایط جهت بهره‌مندی از سهمیه، همزمان با ثبت نام، باید نسبت به اصلاح وضعیت شغلی خود در بنیاد شهید و امور ایثارگران محل پرونده، اقدام نمایند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران

پایان نوشتار///