آرمان شهر؛ روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به همراه شهریار پرهیزکاری معاونت فرهنگی و هنری اداره کل و امیر ملاحسنی مسئول امور سینمایی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از نخستین آموزشگاه آزاد سینمایی استان بازدید کردند.

اکبر اسکندری نژاد در این بازدید با ابراز خرسندی از علاقمندی مردم استان قزوین به هنرهای سینمایی بیان کرد: برای تاسیس این آموزشگاه هنری باید به موسسین و جامعه هنری استان تبریک گفت چرا که قطعا فعالیت آموزشگاه های آزاد در عرصه سینمایی میتواند هنر استان را به سمت تخصصی و حرفه ای شدن هدایت کند.

وی افزود: با قدرت و قوت به کار خود ادامه دهید چرا که ما معتقدیم حرکت شما گامی مهم در مسیری است که میتواند به آینده روشن برای هنر سینما در قزوین منتهی شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین افزود: در حال حاضر علاقمندی مردم به آموزش های هنری افزایش یافته است و استقبال از آموزشگاه های آزاد شاهدی بر این مدعاست که میتواند به عنوان یک ظرفیت و پتانسیل درعرصه هنر مورد استفاده قرار گیرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین همچنین خاطرنشان کرد: ثابت قدم در مسیری که پیش رو دارید حرکت کنید و با استفاده از خلاقیت و نو آوری و همچنین تمامی پتانسیل های موجود تلاش کنید تا هنرهای سطح آموزش در رشته های سینمایی  را در استان قزوین ارتقاء ببخشید و در این مسیر نیز از حمایت ها و پشتیبانی های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بهره مند خواهید بود.

اسکندری نژاد در پایان از بخش های مختلف آموزشگاه بازدید کرد.

گفتنی است، در حال حاضر این آموزشگاه در ترم اول خود در قزوین در رشته های بازیگری، فیلمنامه نویسی، بیان سینمایی و … فعالیت میکند

منبع: فرهنگ و ارشاد استان قزوین

پایان نوشتار///