آرمان شهر؛ عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین ظهر چهارشنبه در دیدار با رئیس و معاونان سازمان جهاد کشاورزی که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: برای موفقیت در کار باید از افراد توانمند و کاربلد استفاده کرد تا دستاوردها مطلوب باشد.

وی بیان کرد: اعتقاد دارم اگر از نیروهای توانمند درست استفاده نشود نمی‌توان به نتیجه رسید و برای نمونه تیم رئال مادرید در یک مقطع از بهترین بازیکنان استفاده کرد اما نتیجه نگرفت که نشان می‌دهد باید در چیدمان نیروها هم دقت کرد.

زاهدی تصریح کرد: با تاکید رئیس جمهور برای استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان ما نیز در استان ضمن شناسایی افراد کارآمد برای اولین بار در رأس سازمان جهاد کشاورزی از یک بانو استفاده کردیم که خوشبختانه جواب داد و امروز شاهد ارتقا جایگاه این سازمان در کشور هستیم.

استاندار قزوین گفت: بخش کشاورزی همواره با تهدید و چالش‌های زیادی مواجه بوده و کار در آن سخت است و نیازمند مدیریت جهادی است و امروز احساس می‌شود کار تیمی و گروهی در سازمان جهاد کشاورزی جواب داده است و آرامش خوبی در آن برقرار شده است.

در مراسم تودیع گزارش کار نمی‌دهم

زاهدی در ادامه گفت: به طور حتم موفقیت‌های یک دستگاه اجرایی مرهون تلاش همه همکاران است و اگر استان قزوین توانست در جشنواره شهید رجایی نمره برتر را کسب کند با تلاش همه دستگاه‌های اجرایی بوده اما فقط لوح آن را استاندار دریافت کرده است.

استاندار قزوین بیان کرد: به همین دلیل در مراسم تودیع خود گزارش کار نخواهم داد زیرا کارهای انجام شده متعلق به من نیست و همه مدیران و کارمندان و حتی بخش خصوصی در موفقیت‌ها مؤثر بوده‌اند و زحمت کشیده‌اند.

دلتنگ مردم و دوستان جدید خود در قزوین می‌شوم

زاهدی در خصوص احساس خود از پایان مسئولیت خود در استان قزوین هم گفت: به هر حال هر مدیری در زمان مسئولیت خود دوستانی در عرصه‌های مختلف مثل مدیران، خبرنگاران، مردم پیدا می‌کند که یک انس ایجاد می‌شود که با رفتنم از این استان حتماً دلتنگ آنها می‌شوم.

وی بیان کرد: البته خوشحال هستم که در استان قزوین هم دوستان زیادی پیدا کرده‌ام که برای من سرمایه ارزشمندی هستند و از همه مردم و مدیران التماس دعا دارم.

منبع: مهر

پایان نوشتار///