آرمان شهر؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، برگزیدگان سیزدهمین جشنواره تئاتر جوان قزوین که با حضور ١٢ گروه در بخش صحنه‌ای و ۶ گروه در بخش خیابانی طی سه روز برگزار شد، با برگزاری مراسم اختتامیه‌ای با حضور جمعی از مسئولان استانی در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای بانو معرفی شدند.

نتایج هیئت داوران سیزدهمین جشنواره تئاتر جوان استان قزوین متشکل از امیر رجب‌پور، متین زاوشی و سعید شیخی (بخش خیابانی) و مرتضی نجفی، سیدقاسم سید قوامی و عمار رسولی (بخش صحنه‌ای) به شرح زیر اعلام شد:

بخش خیابانی

– برگزیده کارگردانی: داود امامقلی برای نمایش «بساط هزار توی شهری»

– برگزیده بازیگری مرد:حامد اسماعیلی برای بازی در نمایش «خود خواهی»

– تقدیر بازیگری زن:سیدمریم حسینی برای حضور در نمایش «اگه میتونی بی بی رو بگیر»

– تقدیر بازیگری: علیرضا فرهنگیخواه و آرمیتا فردسقا  بازیگران خردسال نمایش «اگه میتونی بی بی رو بگیر»

بخش صحنه‌ای

– طراحی پوستر و بروشور

– تقدیر از طیب اسکندری نژاد برای طراحی پوستر و بروشور نمایش معصومه

– تقدیر از وحید ابراهیمی برای طراحی پوستر و بروشور نمایش قصه های درگوشی

– تقدیر از سامان ذکری برای طراحی پوستر و بروشور نمایش همانطور که امشب بود

موسیقی:

– تقدیر از مهدیه قاسمی برای آهنگسازی نمایش حقیقتی «درباره ی مریم»

طراحی لباس:

تقدیر از فرهاد سکاکی برای نمایش «پرنده مردنی نیست»

طراحی صحنه:

رتبه سوم: فرهاد سکاکی برای نمایش «پرنده مردنی نیست»

رتبه دوم: مهدی رمضانی برای نمایش «زمستان» و مهناز خشنود و سارا محمدپور برای نمایش «همانطور که امشب بود»

رتبه اول: برگزیده ندارد

بازیگری زن:

تقدیر: هاوژین مهاجری برای نمایش «رقص کاغذپاره ها» و تینا مردان برای نمایش «همدم»

رتبه سوم: ویدا حسنی برای نمایش «حقیقتی درباره ی مریم» و لادن رجبی برای نمایش «شکلات تلخ»

رتبه دوم: مهناز خشنود برای «همانطور که امشب بود»، سارا محمدپور برای «همانطور که امشب بود»

رتبه اول: شیما برناس برای بازی در نمایش «قصه های درگوشی»

بازیگری مرد:

تقدیر: فرهاد سکاکی برای بازی در نمایش «پرنده مردنی نیست»، امیرمحمد خوشنواز برای بازی در نمایش «تنها چیز قطعی»

رتبه سوم: امیرمحمد انوری نژاد و مسعود نادری برای بازی در نمایش «خسته نشو دوبار عاشق شو»

رتبه دوم: محمدرضا اسلام پناه برای بازی در نمایش «رقص کاغذ پاره ها» و وحید ابراهیمی برای بازی در نمایش «قصه های درگوشی»

رتبه اول: مهدی رمضانی برای بازی در نمایش «زمستان»

نویسندگی:

رتبه سوم: محمدمهدی شهرتی نویسنده حقیقتی درباره ی مریم

رتبه دوم: علی انوری نژاد نویسنده خسته نشو دوباره عاشق شو

رتبه اول: حامد مکملی نویسنده همدم

کارگردانی:

تقدیر: امیر محمد انوری نژاد کارگردان نمایش «خسته نشو دوباره عاشق شو»

رتبه سوم: حمید بیرقدار کارگردان نمایش «رقص کاغذ پاره ها» و وحید ابراهیمی کارگردان نمایش «قصه‌های درگوشی»

رتبه دوم: علیرضا اسماعیلی کارگردان نمایش «زمستان»

رتبه اول: برگزیده ندارد

گفتنی است، دو نمایش «قصه‌های درگوشی» و «زمستان» به عنوان آثار برگزیده این جشنواره برای حضور در جشنواره تئاتر استانی به دبیرخانه این جشنواره معرفی شدند.

در این مراسم حمیده زرآبادی نماینده مردم استان قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، قافله باشی عضو شورای اسلامی شهر قزوین، هوشمند رئیس حوزه هنری استان قزوین، ربیعی معاون امور بانوان استانداری، فرامرز آریان معاونت فرهنگی هنری سازمان فرهنگی ورزشی قزوین، ناصر ایزدفر معاونت هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حسینی معاونت اداری مالی فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین و جمعی از هنرمندان استان حضور داشتند.

منبع: اداره فرهنگ و ارشاد

پایان نوشتار///