آرمان شهر؛ بهمن عسگری دارنده مدال طلا بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار کرد: لطف خدا شامل حال من شد و توانستم دربازی‌های آسیایی که ۴ سال مستمر برای آن تلاش کردم مدال طلا دریافت کنم.

وی افزود: در دوره ۴ سالهٔ پیش از زمان مسابقات زحمت زیادی کشیده و آسیب‌های زیادی دیده‌ام و توانستم در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم از تک‌تک حریفانم بگذرم و در مسابقات فینال در مصاف با عربستان بتوانم به مدال طلا دست‌یابم و اکنون خداوند را شاکر هستم که توانستم از این طریق مردم کشور را خوشحال کنم.

عسگری با اشاره به اینکه من همیشه در مسابقات اعلام کرده‌ام و افتخار می‌کنم از اینکه فرزند شهر الوند و استان قزوین هستم، خاطرنشان کرد: بسیار خوشحال هستم که توانستم مزد زحمات چهارساله‌ام را بگیرم.

دارنده مدال طلا بازی‌های آسیایی جاکارتا ادامه داد: زمانی که روی سکوی اول ایستادم بسیار باشکوه بود و این در حالی است که باید اقدامات متعدد و هزینه‌های زیادی صرف شود تا بتوان روی سکو ایستاد و مردم و ورزشکاران از همهٔ کشورهای آسیا به احترام سرود ملی بایستند و پرچم کشور به اهتزاز درآید.

وی اضافه کرد: الحمدلله در دوره‌ای هستیم که مدیران شهری و نمایندگان مجلس حامی ورزش و ورزشکاران هستند که این امر می‌تواند به ارتقا سطح ورزشکاران و شناسایی استعدادها در تمامی شهرهای استان منجر شود.

عسگری در پایان گفت: مطمئن هستم با حمایت‌هایی که مسئولان شهرستان انجام می‌دهند استعداد بسیار زیادی که در الوند حضور دارند شناسایی و انگیزه‌های لازم برای قهرمانان و خانواده‌های آن‌ها جهت حرکت بیشتر به سمت فعالیت‌های ورزشی ایجاد می‌شود.

منبع: ایسنا

پایان نوشتار///