آرمان شهر؛ شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب استان قزوین در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی بیانیه‌ای را صادر نمود. متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الرب الشهداء والصدیقین

شهادت سپهد لشکر اسلام، سردار خط مقدم مبارزه با گروه‌های تروربستی، حاج قاسم سلیمانی، در حقیقت استمرار خط خونین مردان مجاهد و وطن دوست است.

حاج قاسم سلیمانی در تمام مراحل زندگی خود جز راه سلم و مدارا، عزّت و افتخار برای اسلام و مسلمین و تلاش برای ایجاد صلح در دنیای پر از جنگ در پیش نگرفت و با نگاهی فراتر از جناح‌های سیاسی مرسوم، همواره با اندیشه‌ای آزاد با جهل و خرافه داعش و افکار ملهم از آن مبارزه کرد.

بی تردید دولت و ملت ایران اسلامی، اجازه نخواهد داد، خون آن شهید بزرگوار بر زمین بماند و انتقام این دراز دستی و اقدام تروریستی را از متجاوزان امریکایی خواهد گرفت.

اکنون روح بزرگ آن شهید والامقام در بزم قدسی همرزمان شهیدش در آسمان “عند ربهم یرزقون ” سکنی گزیده و یاد و نام او در حافظه تاریخی تمامی ایرانیان، از هر مسلک و مرام و سلیقه‌ ای برای همیشه جاویدان باقی خواهد ماند.

شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان قزوین، با محکوم کردن تروریسم دولتی و دخالت های از سر زیاده خواهی امریکای جنایتکار، شهادت این فرزند برومند میهن اسلامی را به تمامی آحاد ملت عزیز ایران و پاسداران مرزهای اسلامی تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند بزرگ علو درجات و رحمت الهی مسالت دارد.

“شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان قزوین”

 

پایان نوشتار///