آرمان شهر؛ محمد مهدی حلوایی اظهار داشت: رقابت‌های والیبال جوانان پسر کشور در قزوین در حال برگزاری است که تیم والیبال جوانان قم در این مسابقات حضور دارد و تیم‌های برتر این مسابقات به دسته اول صعود می‌کنند.

وی افزود: تیم والیبال جوانان قم در این مسابقات تاکنون ۳ بازی برگزار کرده است که در یک بازی پیروز شده و ۲ بازی را واگذار کرده و شانس چندانی برای صعود به جمع ۴ تیم پایانی ندارد با این حال تلاش و کیفیت عملکرد بازیکنان قمی را قابل قبول ارزیابی می‌کنیم.

رئیس هیئت والیبال استان قم گفت: تیم والیبال جوانان قم در سومین مسابقه خود روز دوشنبه در قزوین به دیدار تیم خراسان شمالی رفت و در مسابقه‌ای نزدیک و نفس گیر در حالی که می‌توانست پیروز میدان هم باشد ۳ بر ۲ بازنده شد تا در جدول ۴ امتیازی شود.

حلوایی بیان داشت: در این مسابقه تیم خراسان شمالی در ست‌های اول و دوم ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۹ پیروز شد اما تیم قم در ست‌های سوم و چهارم به بازی برگشت و ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۷ پیروز شد و سرانجام حریف با برتری ۱۵ بر ۱۱ در ست پنجم این دیدار را به سود خود پایان داد.

وی عنوان کرد: تیم والیبال جوانان قم پیش از این در دیدار برابر تیم فارس ۳ بر یک مغلوب شده بود اما در نخستین دیدار در ۳ ست پیاپی برابر تیم والیبال خوزستان به پیروزی رسید و یک بازی دیگر در مرحله گروهی در پیش خواهد داشت.

منبع: مهر

پایان نوشتار///