آرمان شهر؛ سیده حمیده زرآبادی روز یکشنبه در بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی لیا افزود: رفع موانع تولید و صادرات نقش مهمی در تقویت صنعت و رونق اقتصادی در کشور دارد و مجلس به این موضوع واقف است.
وی خاطرنشان کرد: کمیسیون صنایع و معادن به عنوان مرجع تخصصی بخش تولید و صنعت در حوزه قانون گذاری به طور مستمر در حال رصد و شناسایی موانع موجود و ارایه راهکار برای حل آنهاست.
زرآبادی همچنین با اشاره به اهمیت صادرات در موفقیت صنایع و نقش این حوزه در اشتغالزایی و رونق تولید، گفت: واحدهای تولیدی برای کسب موفقیت و استمرار در تولید باید در پی صادرات و حضور در بازارهای بین المللی باشند که تحقق این موضوع نیازمند توجه به بهره وری در تولید و کیفیت و قیمت مناسب کالاهای تولیدی است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط کنونی اقتصادی همه توان مدیران و نمایندگان مجلس باید صرف حل مسایل و مشکلات بخش تولید شود چرا که اشتغال و اقتصاد کشور با این حوزه گره خورده است.
شرکت کابلسازی افق البرز تولید کننده کابل های برق، شیان آویژه تولید کننده لیبل بسته بندی، کارخانه شیمی لیا تولید کننده پارافین جامد و مایع و از صادرکنندگان نمونه استان قزوین و طرح صنعتی در حال ساخت آبزی پرور دشت قزوین پرورش دهنده ماهیهای زینتی و طرح صنعتی در مرحله ساخت آوین سرام تولید کننده سرامیک از جمله واحدها و طرح هایی بود که در شهرک صنعتی لیا مورد بازدید نماینده قزوین،آبیک و البرز در مجلس قرار گرفت.

منبع: ایرنا

پایان نوشتار///