آرمان شهر؛ مژده اروجی  اظهار کرد: اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، به مناسبت اعیاد فرخنده قربان و غدیرخم، سومین جشنواره آوازهای کودکانه را ویژه اعضای پسر مراکز فرهنگی و هنری سراسر استان برگزار کرد.

وی افزود: در این جشنواره ۳۰  عضو کودک و نوجوان پسر از مراکز شماره یک قزوین، محمدیه، شماره سه قزوین، مجتمع، الوند، شریفیه، اقبالیه و آبیک شماره دو در قالب‌های موسیقی پاپ و سنتی، با هم به رقابت پرداختند.

اروجی بیان کرد: داوران این جشنواره «کامران کاکاوند» از اساتید آواز و موسیقی استان قزوین و «حسین ترکاشوند» آهنگساز. خواننده. نوازنده. مدرس پیانو. سلفژ و آواز برعهده داشتند که در بخش‌هایی از برنامه، چند اثر خود را برای مهمانان مراسم اجرا کردند.

وی یادآور شد: در پایان این جشنواره ۹ شرکت کننده به عنوان برگزیده معرفی شدند که شامل، طاها زارعی از مرکز فرهنگی و هنری الوند در گروه سنی زیر ۹ سال، در گروه سنی ۱۰ تا ۱۴ سال، علیرضا امینی از مرکز الوند، محمد مهدی زکی از مرکز اقبالیه، امیررضا اکبری از مرکز مجتمع و آبتین کاکاوند از مرکز شماره یک قزوین بود. هم چنین در گروه سنی ۱۵ تا ۱۸ سال، سینا کرمی نور و علی خانی از مرکز مجتمع، علیرضا بنداد از مرکز آبیک شماره دو، محمد امین گلبان از مرکز شماره سه قزوین به عنوان برگزیده معرفی و مورد قدردانی قرار گرفتند.

منبع: مهر

پایان نوشتار///