آرمان شهر؛ «سید سعید شاهرخی» معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین، در پاسخ به این سؤال که آیا خبر تغییر وی در سمت معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین و حضورش در استانداری همدان صحت دارد یا خیر، اظهار کرد: این خبر شایعه است و در مسئولیت کنونی در استان قزوین با قدرت حضور خواهم داشت.
وی با بیان اینکه هر چند بعد از استقرار دولت وجود تغییرات طبیعی است، تصریح کرد: به عنوان نیروی رسمی وزارت کشور با ۲۷ سال سابقه در عرصه خدمت‌رسانی در این وزارت خانه تابع تصمیمات وزارت کشور هستم و هر زمان که وزارت کشور تصمیمی مبنی بر تغییر مسئولیت بگیرد برای خدمت‌رسانی در نقطه دیگری از کشور حاضر خواهم شد.
مردم استان دارای ریشه‌ عمیق فرهنگی و دینی هستند
شاهرخی بابیان این‌که در مدت حضور در استان قزوین جز نیکی و خوبی چیزی ندیدم، گفت: این استان به سبب داشتن مردم ارزشمند دغدغه‌ای را برای مسئولان به همراه نداشته چرا که از هر حیث مردم این استان دارای ریشه‌ای عمیق فرهنگی و دینی هستند.
این مسئول ادامه داد: براساس اعلام دبیرخانه شورای امنیت کشور، استان قزوین به جهت امنیتی و انتظامی از استان‌های خوب و امن کشور محسوب می‌شود و در رتبه‌های بالای دارا بودن امینت قرار دارد.
وی با بیان این‌که در زمینه سیاسی نیز استان قزوین دارای فضایی با نشاط و فعال توأم با معرفت در بین گروه‌های مختلف مردم است، تصریح کرد: این استان بیشترین مشارکت در عرصه‌های مختلف از جمله انتخابات را با حضور ۸۳ درصدی مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی دارد لذا استان قزوین در زمره استان‌های با نشاط سیاسی کشور مطرح است که به بیان دیدگاه خود و جریان‌های سیاسی موافق و مخالف می‌پردازند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین خاطرنشان کرد: تقویت سازمان‌های مردم‌نهاد و میدان دادن به جوانان و بانوان همواره مورد تأکید است چرا که جوانان دارای انرژیِ و پتانسیل بسیار هستند که با برنامه‌ریزی قوی می‌توان به‌صورت عملی از ظرفیت کمی و کیفی در حوزه اجرا و مشاوره استفاده کرد.
منبع: ایسنا قزوین
پایان نوشتار///