آرمان شهر؛ به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و هوشمندانه مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد، فردی قصد دارد با یک دستگاه کامیون بنز مقادیری مواد مخدر را از استان‌های جنوبی کشور به استان تهران منتقل کند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بلافاصله موضوع و اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان قرار گرفت و درنهایت مأموران پلیس «اصفهان – نائین» با کنترل محورهای مواصلاتی خودرو مذکور را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در بازرسی از خودرو توقیفی مقدار تقریبی ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد.

حاجیان در پایان با اشاره به این‌که متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی استان اصفهان تحویل داده شد به مردم توصیه کرد: برای جلوگیری از فعالیت مخرب و خانمان‌سوز سوداگران مرگ و داشتن جامعه‌ای سالم به توصیه‌های پلیس توجه کرده و در صورت مشاهده هرگونه موردی در خصوص نگهداری و تهیه و توزیع مواد مخدر بلافاصله موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: ایسنا

پایان نوشتار///