آرمان شهر، “مصطفی پورامیدی” مدیر کل امور مالیاتی استان قزوین در خلال بازدید استاندار، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تعدادی از مدیران دستگاه ‌های اجرایی از پارک علم و فناوری امام خمینی(ره) اظهار داشت: معافیت مالیاتی شرکت های دانش بنیان از تمهیداتی است که در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است.

مدیر کل امور مالیاتی استان قزوین با اشاره به نقش معافیت ها در ارتقای شرکتهای دانش بنیان گفت: ایجاد بستر مناسب با هدف تسهیل فعالیت شرکت های دانش بنیان نقش بسیار مهمی در ارتقا و در نهایت توسعه کسب و کار شرکتهای دانش بنیان در کشور خواهد داشت.

وی تصریح کرد: برخورداری از هر نوع معافیت مالیاتی با نرخ صفر برای شرکت های دانش بنیان واقع در پارک علم و فناوری منوط به تایید رییس پارک و برای شرکتهای واقع در خارج از پارک با ارائه مجوز قانونی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امکان پذیر خواهد بود.

یوسف گرجی مهلبانی رییس پارک علم و فناوری استان قزوین نیز با اشاره به توانمندی‌ های پارک برای توسعه کارآفرینی، از همکاری خوب و موثر مدیرکل امور مالیاتی استان با این مرکز تقدیر کرد و این حمایت ها را در راستای تشویق سرمایه گذاری، حمایت از تولید ملی و رونق کسب و کار بسیار موثر دانست.

در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید، مسوولان از نزدیک با بخش‌های مختلف و عملکرد واحدهای فناور آشنا شدند و واحدهای فناور و دانش‌ بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و مرکز رشد جامع استان قزوین عملکرد، چشم ‌انداز و برنامه کاری و مشکلات و موانع اجرایی را برای مسوولان تشریح کردند.

منبع: خبرگزاری برنا

پایان‌ نوشتار///