آرمان شهر؛ صبح شنبه در مراسمی با حضور خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش، محمد رسولی رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو، خدایاری معاون آموزش متوسطه، جمعی از مدیران آموزش و پرورش و دانش آموزان زنگ سپاس در دبیرستان نمونه دولتی صدیقه کبری در قزوین نواخته شد.

محمد رسولی در مراسم زنگ سپاس اظهار داشت: تعلیم و تربیت آینده سازان کشور امر مهمی است که با تلاش معلمان، فرهنگیان، خیرین و والدین صورت می‌گیرد.

وی بیان کرد: از حمایت مدیران استان از برنامه‌های آموزشی سپاسگزاریم و امیدواریم با تداوم این حمایت‌ها بتوانیم در رسیدن به اهداف چشم انداز موفق عمل کنیم.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو آموزش و پرورش یادآور شد: تعالی مدیریتی، نشاط تربیتی، مهارت‌های زندگی و تحول بنیادی به عنوان محور برنامه‌های آموزش و پرورش تعیین شده تا بتوانیم به اهداف متعالی خود دست یابیم.

وی افزود: در ناحیه دو آموزش و پرورش ۱۵۰ مدرسه داریم که بیش از ۲۸ هزار نفر در آنها تحصیل می‌کنند اما در برخی نقاط همچنان با کمبود فضای آموزشی مواجهیم.

رسولی اظهار داشت: در نواحی ولایت، سورتک و ملاصدرا کمبود شدید مدرسه داریم که امیدواریم با کمک مسئولان استانی و خیرین بتوانیم بخشی از آن را تأمین کنیم.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو قزوین یادآور شد: با اجرای برنامه زنگ سپاس به صورت نمادین از تلاش معلمان و فرهنگیان و نقشی که در تعلیم و تربیت دارند تقدیر می‌شود.

منبع: مهر

پایان نوشتار///