آرمان شهر؛ مهری شاهمرادی‌فرد در جلسه شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین استان که عصر امروز در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: چند سال قبل برنامه‌هایی را در انجمن داشتیم که با آن برنامه‌ها موفق شدیم وضعیت خانم‌های کارافرین را بررسی کنیم تا مشخص شود خانم‌های کارآفرین چگونه بین زندگی و کار تعادل ایجاد کردند‌.

وی افزود: برای تحقق این برنامه‌ها و نتیجه‌بخش بودن آن‌ها کمیته راهبردی با حضور اساتید دانشگاهی تشکیل شد تا مبحث علمی این موضوع آماده شود.
دبیر اجرایی چهاردهمین همایش انجمن زنان کارآفرین با اشاره به جزئیات چهاردهمین همایش این انجمن عنوان کرد: محورهای این همایش که بهمن ماه برگزار می‌شود در ۷ بخش مشخص شده است و افرادی که تمایل داشته باشند می‌توانند در این محورها حضور داشته باشند.

شاهمرادی‌فرد تصریح کرد: ۳ نشست قبل از برگزاری همایش پیش‌بینی شده که با موضوعات اقتصادی،تعادل در حوزه علوم اجتماعی و روانشناسی برگزار می‌شود.
وی گفت: با توجه به اینکه این همایش به مدت ۲ روز برگزار می‌شود، هرچه بهتر برگزار شدن این همایش نیازمند همکاری تمام دوستان در استان قزوین است.

دبیر اجرایی چهاردهمین همایش انجمن زنان کارآفرین بیان کرد: بعدازظهر روز اول همایش گردشگری را برای حاضران در همایش در نظر گرفتیم تا از جاذبه‌های استان قزوین بازدید کنند.

شاهمرادی‌فرد اظهار کرد: ۱۱۰کارآفرین از استان‌های مختلف کشور در این همایش حضور پیدا می‌کنند و این همایش موجب هم‌افزایی بین زنان کارآفرین می‌شود‌.

وی افزود: بحث کارآفرینی و گردشگری در روستاها را با جدیت دنبال می‌کنیم و این همایش نمودی از تلاش‌های انجمن در زمینه‌های مختلف کارآفرینی بانوان کشور است.

برپایی نمایشگاه صنایع دستی زنان مینودری

مدیرکل سابق زنان و خانواده استانداری قزوین نیز در این جلسه گفت: چهاردهمین همایش انجمن زنان کارآفرین با همکاری استانداری، دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) و کانون زنان کارآفرین استان در بهمن ماه سال جاری در قزوین برگزار می‌شود.

مرادیان افزود: وزارت کشور و دفتر معاونت زنان ریاست جمهوری خواستار برگزاری این همایش به نحو احسن و اکمل هستند و سفارش زیادی در این دارند.

وی اضافه کرد: امیدواریم این همایش منتج به نتیجه‌های مطلوب شده و بهره‌گیری لازم را از آن داشته باشیم.

رئیس کمیته کارآفرینی و اشتغال بانوان استان قزوین نیز در این جلسه اظهار کرد: به منظور فروش محصولات تولیدی زنان کارآفرین و توانمند نمایشگاه صنایع دستی زنان مینودری از فردا به صورت مستمر و هر هفته در سالن قلم کتابخانه امام خمینی(ره) برپا است.

فاطمه غفوری افزود:  امید است برپایی این نمایشگاه موجب افزایش انگیزه در زنان کارآفرین و توانمند استان شده و شاهد موفقیت‌های بیشتری از این قشر باشیم.

وی یادآور شد: اگر استقبال مردم از این نمایشگاه خوب باشد سعی می‌کنیم مکان این نمایشگاه را تغییر داده و در سالن بزرگتری برپا کنیم.

 

 

منبع: فارس نیوز

 

 

پایان نوشتار///