آرمان شهر؛‌با پایان ششمین روز از آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم تا پایان وقت اداری ۱۶ نفر موفق به ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۱۵ نفر با حضور در ستاد مرکزی انتخابات شهرستان قزوین، البرز، آبیک و یک نفر نیز در وزارت کشور ثبت‌نام کردند.

در روز ششم زنان با دو نفر نماینده کمترین حضور را داشتند.

در مجموع شش روز از آغاز ثبت‌نام‌ها تا کنون ۸۲ نفر موفق به ثبت‌نام شده‌اند که نسبت به رکورد دوره گذشته ۱۱ نفر فاصله داریم.

سیده‌حمیده زرآبادی یکی دیگر از نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی با حمایت و همراهی چهره‌هایی چون دکتر زهرا یوسفی و سعید دقیقی از اعضای شورای اسلامی شهر، مسلم بیدخام از چهره‌های اصلاح‌طلب و روح‌اله مؤمنی از خانواده معظم شهدا در ستاد انتخابات حاضر شد.

گفتنیست در بین کاندیدهای ثبت‌نام شده یک نفر برای حضور در انتخابات منطقه هشترود آذربایجان غربی در ستاد انتخابات قزوین حاضر شد تا پس از تأیید صلاحیت به منطقه مد نظر منتقل شود.

در بین ثبت‌نام کنندگان به جز سیده حمیده زرآبادی شاخص‌ترین کاندیدای مطرح از جریان اصلاح طلبان، هیچ کاندیدایی از دیگر جریان سیاسی حضور نداشت و مابقی نامزدهای ثبت‌نام شده به شکل مستقل حاضر شدند.

در میان کاندیداهای امروز تنها یک نفر با مدرک دکترا ثبت‌نام کرد

در بین ثبت‌نام کنندگان چهار نفر دبیر، دونفر بازنشسته، یک نفر نماینده مجلس، چهار کارمند، سه مدرس دانشگاه و مابقی شغل آزاد داشتند.

در یک روز مانده به پایان مرحله ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی معاون اداره کل اطلاعات استان و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان از حوزه مرکزی انتخابیه شهرستان‌های قزوین، البرز و آبیک بازدید کرد.

پایان نوشتار///