آرمان‌شهر؛ روز پنجم ثبت‌نام نامزدهای انتخاباتی در ستاد حوزه مرکزی شهرستان‌های قزوین، البرز و آبیک در حالی به ایستگاه پایانی رسید که در این روز ۲۷ نفر موفق به ثبت‌نام شدند که از این تعداد ۲۶ نفر با حضور در فرمانداری قزوین و یک داوطلب با حضور در وزارت کشور ثبت‌نام کرد.

از این تعداد ۲۴ داوطلب مرد و یک داوطلب زن ثبت‌نام کردند که بر خلاف روز گذشته شاهد حضور کم‌رنگ بانوان در این روز بودیم.

از میان ثبت‌نام‌کنندگان ۲۱ نفر با مدرک کارشناسی ارشد و ۵ نفر نیز با مدرک دکتری خود را نامزد انتخابات مجلس یازدهم کردند.

روز پنجم روز لشکرکشی جریانات حاکم بود؛ به‌نحوی که جریان اصول‌گرا با حضور ۴ کاندیدای لیست منتخب اصول‌گرایان در ساعات ابتدایی این روز به‌همراه تعداد زیادی از هوادارنشان یک کارناوال تمام‌عیار سیاسی در حیاط ستاد مرکزی به راه انداختند.

بعد از ظهر امروز نیز جریان اصلاح‌طلبان در غیاب اصلی‌ترین کاندیداهای از جمله یکی از نمایندگان فعلی خود در مجلس شورای اسلامی با ۳ کاندیدا در فرمانداری قزوین حاضر شدند.

همچنین یکی از نمایندگان فعلی نیز با حضور در ستاد برای چهارمین بار به‌عنوان نامزد در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه قزوین، البرز و آبیک ثبت‌نام کرد.

از حاشیه‌های روز پنجم ثبت‌نام نامزدهای مجلس یازدهم می‌توان به برخورد تند یکی از اعضای منتخب لیست اصول‌گرایان استان با یکی از خبرنگاران و قهر تعدادی خبرنگاران از نشست رسانه‌ای این نامزد اشاره کرد.

گفتنی است یکی از همراهان وی نیز با برخورد زننده با تعدادی از خبرنگاران خارج‌شده از جلسه در سالن اصلی ستاد، باعث ایجاد تشنج شد که در نهایت با ورود نیروی انتظامی از ستاد اخراج شد.

از دیگر حاشیه‌های روز پنجم می‌توان به قرائت بیانیه ۱۲ دقیقه‌ای ملالت‌آور یکی از نامزدهای منتخب لیست اصول‌گرایان اشاره کرد که اعتراض خبرنگاران را برانگیخت.

یکی از ثبت‌نام‌کنندگان نیز در گفت‌وگو با رسانه‌ها دلیل حضور خود را دریافت برگه تأیید صلاحیت از شورای نگهبان عنوان کرد که این مسئله نیز جزو نکات قابل‌تأمل امروز بود.

پایان‌ نوشتار///