آرمان شهر؛ مسعود شرفی روز چهارشنبه تصریح کرد: امسال ۱۵۰ دستگاه تانکر نفتکش ۴۶۰ میلیون لیتر بنزین و ۳۷۰ میلیون لیتر نفت و گاز را در ۸۴ جایگاه سوخت رسانی استان توزیع کرده اند.
این مسئول ادامه داد: کارشناسان شرکت پخش فرآورده های نفتی در راستای صیانت از حقوق شهروندی بر عرضه فرآورده های توزیعی از انبار تا نازل های سوخت بازدید کرده و در واقع بازدیدهای دوره ای از جایگاه های عرضه سوخت به یکی از دغدغه های کارشناسان این شرکت تبدیل شده است.
شرفی در ادامه تاکید کرد: توزیع نفت و گاز یورو چهار در جایگاه های عرضه سوخت در راه های اصلی استان و نیز در حوزه پایانه های درون و برون شهری، اقدام موثر دیگری برای کاهش آلایندگی های هوا از سوی این شرکت بوده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی قزوین یادآور شد: در راستای سیاست های کلان دولت و شرکت در حوزه توزیع سبد سوختی، ۵۸ جایگاه عرضه گاز طبیعی در سطح استان فعال بوده و در سال جاری با توزیع ۱۷۶ میلیون متر مکعب گاز طبیعی به خودروها از همین میزان مصرف در خودروهای بنزینی جلوگیری کرد.
وی همچنین در خصوص توزیع نفت سفید در روستاهایی که فاقد گاز طبیعی هستند، اظهار داشت: با تمهیدات صورت گرفته از سوی این شرکت، سالانه به ویژه در فصل تابستان عملیات ذخیره سازی سوخت صورت می گیرد و امسال نیز بیش از ۱۶ میلیون لیتر نفت سفید تاکنون توسط ۱۸۶ فروشنده روستایی به فروش رسیده و در این زمینه با هیچ مشکلی روبرو نشده ایم.

منبع: ایرنا

پایان نوشتار///